Świętowały 8 marca - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Świętowały 8 marca

Data publikacji 09.03.2018

„Wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.” Tymi słowami rozpoczął wczorajsze spotkanie z okazji Dnia Kobiet insp. Tomasz Kłosowski Komendant Wschowskiej Policji. Podziękował policjantkom i pracownicom Policji za zaangażowanie i trud codziennej pracy.

Czym były świat bez Kobiet? Każdy z nas wiele im zawdzięcza. Dlatego też 8 marca stanowi świetną okazję, aby wyrazić szacunek „płci pięknej” za trud, zaangażowanie w wykonywanie kobiecych obowiązków,  zarówno domowych, jak i służbowych.

Wczoraj (8 marca) w sali odpraw wschowskiej Komendy Policji na wszystkie kobiety pracujące we wschowskiej jednostce Policji czekała miła niespodzianka. Ze strony kadry kierowniczej nie zabrakło ciepłych słów uznania za pracę, aktywność, skrupulatność w wykonywaniu zadań służbowych na wszystkich zajmowanych przez Panie stanowiskach.

Po krótkim przemówieniu Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie insp. Tomasza Kłosowskiego, każda z Pań otrzymała symboliczną różę. Była to okazja do wyrażenia wdzięczności za pracę i zaangażowanie wszystkim Paniom pracującym na co dzień we Wschowie i Sławie.

 

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa